Zaprojektuję dla Ciebie wnętrze z duszą

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę ze mną, zaprojektuję dla Ciebie wnętrza jasne, czyste i przytulne. Będę towarzyszyła Ci przy podejmowanie słusznych decyzji. Najbardziej zależy mi na Twoim zadowoleniu i efekcie końcowym, który spełni Twoje oczekiwania i zachwyci Twoich bliskich. Jestem tu po to, żeby Ci pomóc. Zapraszam Cię do zapoznania
się z moją ofertą.

Dowiedz sie jakiego projektu potrzebujesz:

Galeria

przykładowe wnętrza
z duszą

Witaj! W końcu udało Ci się dostać klucze do swojego wymarzonego DOMU?

Cieszę się Twoim szczęściem. Pewnie teraz zastanawiasz się czy poradzisz sobie sam z jego urządzeniem i nie wiesz od czego zacząć? Napisz do mnie, a ja przeprowadzę Cię przez wszystkie etapy projektu.
Na początku poproszę Cię o kilka zdjęć inspiracji, które najbardziej przypadły ci do gustu i stworzę specjalnie dla Ciebie tablicę inspiracji.

Opowiesz mi o swoich przyzwyczajeniach i upodobaniach, a ja na podstawie naszej rozmowy przygotuję dla Ciebie dwie wersje aranżacji. Prawda, że to proste? Następnie przygotuje wizualizacje i na ich podstawie ocenisz jaka kolorystyka jest bliższa Twemu sercu. Już będziesz widział jak Twój Dom nabiera blasku. Dlatego nie zwlekaj. Czekam na Ciebie.

Zainteresowany? Pobierz PDF ze szczegółami współpracy.

Wizualizacje

zobacz
jak może wyglądać Twój dom

Dokumentacja

przykładowe opracowanie projektu