Cześć, Jestem Kasia Wójcik!

mgr sztuki, inż. architektury wnętrz, plastyk, wizażysta i charakteryzator, chociaż bliżej mi do określenia ARTYSTKA. Kocham tworzyć i upiększać. Z każdej sytuacji potrafię znaleźć dobre wyjście. Uwielbiam pomagać i cieszyć się życiem. Większość czasu spędzam nad myśleniem i projektowaniem wymarzonych wnętrz dla moich Klientów. 

CZYM SIĘ ZAJMUJĘ?

Robię wizualizacje dla osób, które nie potrafią sobie wyobrazić jak będzie wyglądał ich DOM. Przygotowuję dokumentację techniczną i wspieram
na każdym etapie projektu abyś czuł, że wszystko jest pod kontrolą. Specjalnie dla Ciebie tworzę personalizowane produkty, które stają się dopełnieniem stylizacji Twojego wymarzonego wnętrza.

Z CZEGO JESTEM ZNANA?

Przede wszystkim z głowy pełnej pomysłów. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Uważam, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Ludzie zwykle zwracają się do mnie po pomoc, poradę, wizję, coś spersonalizowanego, wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju. Największą przyjemność sprawia mi, kiedy dzięki mojej pracy jesteś zadowolony z efektu końcowego.

BEZ CZEGO NIE WYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA?

Bez miłości, domu, muzyki, ciepła, poznawania, wewnętrznego spokoju, pasji i ciągłego tworzenia. Spełnienie daje mi Twoje zadowolenie z mojej pracy.
Za nic w świecie nie zrezygnowałabym z wolności. Bez możliwości ciągłego rozwoju, wyrażania siebie, robienia tego co kocham i w co wierzę, życie straciłoby sens. Wierzę, że życie w zgodzie z samym sobą da mi radość i spełnienie.

W CO WIERZĘ?

Wierzę, że każdy, niezależnie od stanu portfela, zasługuje na życie w pięknych
i wyrażajacych go wnętrzach. Wierzę, że biznes powinien opierać się na wartościach dlatego icDESIGN to firma z duszą, której fundamentami
są zaufanie, uczciwość, naturalność, ciepło, spokój i najwyższa jakość.

Znam się na tym

moje dyplomy i referencje